Valymo paslaugos vilniuje ir kaune

Skambinkite

Telefonas: +370 651 63500

Užklausos Forma

Mes jums paskambinsime

Langų valymas Vilniuje ir Kaune

Langų valymas vilniuje ir kaune
Langai yra vienos sunkiausiai prižiūrimų interjero detalių, kurias nuvalyti tikrai sunku ir tam reikia specialių priemonių. Jie greitai susipurvina, o nuvalyti juos nepriekaištingai švariai sugeba ne kiekvienas.
Laimutės teikiamos langų valymo paslaugos klientams padeda išvengti šio nemalonaus darbo ir mėgautis švariais langais ir darbe, ir namuose!
Dulkės, lietus ir sniegas greitai išpurvina langų stiklus ir rėmus, o parduotuvėje įsigytos specialios langų valymo priemonės dažnai daugiau išteplioja nei nuvalo.
Biuruose ir nuosavuose namuose dažniausiai būna daug langų, o ir butų gyventojams pasiekti visus kampučius bei briaunas – nelengva, todėl langų valymas reikalauja daug laiko, kurio žmonės dažnai stokoja.
Patyręs langų valymo specialistas gali išrinkti tinkamiausias valymo priemones bei metodus ir padėti sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Tai, ką išleistumėte brangioms langų valymo priemonėms, gali būti naudingiau skirta langų valytojui, profesionaliai pasirūpinsiančiam jų švara.
Kaip taisyklingai valomi langai?
  • Nuvalomas rėmas, apylangė, palangė. Purvas kaupiasi ir ant lango rėmų. Ypač, jei patalpoje sumontuoti baltus rėmus turintys plastikiniai langai, nuo purvo šie papilkėja. Standartiškai rėmas valomas drėgna šluoste. Jei reikia, naudojamos cheminės medžiagos.
  • Stiklinių paviršių paruošimas valymui. Jei langai labai purvini ar ant jų susikaupęs specifinis purvas (pavyzdžiui, riebalai), pirmiausiai parenkamos ir paruošiamos specialios medžiagos: chemikalai, įrankiai, šluostės ir pan. Medžiagomis ištepamas stiklas.
  • Stiklo valymas. Kai nuo stiklo purvas atsiskiria, jis pašalinamas specialiu guminiu įrankiu. Nuo įrankio kraštų likusios žymės panaikinamos tam pritaikyta šluoste. Vienas iš svarbiausių stiklo valymo sėkmės veiksnių – tinkamų valymo priemonių parinkimas. Taip pat reikia ir valymo įgūdžių, todėl įsigyti brangaus guminio įrankio niekada neužtenka.
Teikiamos Laimutės langų valymo paslaugos leis džiaugtis maloniu vaizdu pro švariai nuvalytus langus! Vitrinos ir langai valomi iš išorės ir iš vidaus. Pramoninio alpinizmo paslaugos langų ir fasadų valymui nėra teikiamos.
Langų valymo kaina priklauso nuo jų skaičiaus, užterštumo ir pasiekiamumo. Galite užsisakyti vienkartinę ir periodinę langų bei vitrinų valymo paslaugą ir mėgautis neiškreiptu vaizdu. Visas reikiamas priemones su savimi atsiveža pats valytojas, jei iš anksto nėra susitarta kitaip.
Sakoma, jog žmogaus akys – jo sielos veidrodis, o štai patalpų langai atspindi jų šeimininkų būdą, tad lai jie būna visada švarūs!